Ahoj, máš to tu moc krásné :) :) :)
Kniha návštěv
Datum: 13.05.2011
Titulek: ¨Pochvala
Datum: 20.12.2010
Titulek: Co to???
Jakto že si tam už poměrně dlouho nic neděláš, chce to ještě hodně....
Datum: 16.12.2010
Titulek: Stránky
Máš je hezké, ale je tam co přidávat a taky musíš některé věci vymazat.